YASAL UYARI VE KULLANIM ŞARTLARI

YASAL UYARI VE KULLANIM ŞARTLARI 

- Bu sitenin ve/veya mobil aplikasyonun sahipliği ve işletmesi AKİŞ BOYA A.Ş.'ne aittir. Site hakkında her türlü soru, yorum, öneri ve şikayetinizi (0224) 261 05 37 nolu telefonu arayarak bildirebilirsiniz. 

- Kendi tescilli ticari markalarımız dışında, site içerisinde ve/veya mobil aplikasyonda adı geçen diğer ürün, marka, resim, logo, konsept ve şirket isimleri kendi sahiplerinin ticari markaları, ticari adları ve ticari tasarımları olup, bu sitede referans amaçlı kullanılmıştır. 

- AKİŞ BOYA A.Ş., bu sitede ve/veya mobil aplikasyonda yer alan tüm bilgilerin doğruluğunu temin etmek için gerekli her türlü çabayı göstermiş olup yazım hatalarından dolayı sorumlu tutulamaz. Bu sitede ve/veya mobil aplikasyonda yer alan tüm bilgi ve materyaller "olduğu gibi" dir ve açık veya örtülü anlamda herhangi bir garanti içermemektedir. 

- Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilir, ticari olmayan amaçlarla kullanabilir ancak AKİŞ BOYA A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın tüm bu bilgi, resim, grafik ve videoların tamamını veya bir kısmını çoğaltamaz, değiştiremez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız. Örnekleme ve referans amaçlı kullanılan fotoğrafları, ilgili kuruluşun izni olmadan tamamını veya bir kısmını çoğaltamaz, değiştiremez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız. 

- Bu siteden ve/veya mobil aplikasyondan elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan AKİŞ BOYA A.Ş. sorumlu değildir. Bu siteye ve/veya mobil aplikasyona girişiniz veya kullanımınız sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan AKİŞ BOYA A.Ş. sorumlu değildir.

- AKİŞ BOYA A.Ş. dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının ve diğer site içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve size siteye ve/veya mobil aplikasyona her girişinizde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmektedir. 

- Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir. AKİŞ BOYA A.Ş. diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir. 

- Sitemizi ve/veya mobil aplikasyonlarımızı kullanan tüm ziyaretçilerimiz; yukarıda açıklanan bilgi ve uyarıları kabul etmiş sayılırlar.